Про програму "Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії"

Мета програми
 
Метою програми є надати підприємствам малого та середнього бізнесу практичні навички та сформувати у учасників навчання комплексний підхід до експортної діяльності. Саме практичні інструменти, які опанують учасники тренінгів, дозволять у майбутньому вибудовувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвивати міжнародні контакти та будувати довгострокові відносини з партнерами.
 
Фокус навчання - опанування доступних інструментів, якими підприємства можуть користуватися у вирішенні стратегічних експортних питань, незважаючи на відсутність базових теоретичних знань з міжнародного маркетингу та розвитку партнерських відносин. Усі тренінги доповнюватимуть один одного, вибудовуючи таким чином чітке розуміння комплексної стратегії розвитку експортної діяльності.
 

Формат та структура

Програма включає шість одноденних тренінгів з питань первинного та поглибленого вивчення потенційних ринків, експортного бізнес-планування, пошуку партнерів та керування бізнес-контактами. Тренінги мають на меті вирішити найважливішу потребу малого та середнього бізнесу – надати знання та сформувати практичні навички з пошуку нових ринків та розбудови довгострокових партнерських бізнес-зв’язків.

  • Тренінг 1. Прийняття рішення про експорт: що повинен зрозуміти експортер. Оцінка експортної спроможності компанії.
  • Тренінг 2. Вивчення вимог ринків: що повинен проаналізувати експортер.
  • Тренінг 3. Дослідження потенційних ринків як база для створення експортної стратегії компанії
  • Тренінг 4. Експортне бізнес планування – визначення стратегії для досягнення успіху.
  • Тренінг 5. Пошук та вибір «правильного» закордонного партнера: ключ до успіху.
  • Тренінг 6. Управління зв’язками, підтримка та взаємодія: збільшуємо взаємний успіх.
Організатори