Експорт без бар’єрів: навіщо бізнесу валютний контроль?

14 червня  2017 року Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) збере на публічну дискусію представників бізнес-асоціацій, підприємців та експертів для обговорення проблем у сфері здійснення валютного контролю при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.

14 червня  2017 року Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) збере на публічну дискусію “Експорт без бар’єрів: навіщо бізнесу валютний контроль?” представників бізнес-асоціацій, підприємців та експертів для обговорення проблем у сфері здійснення валютного контролю при здійсненні зовнішньоекономічних операцій.

До дискусії також запрошуються представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національного банку України, профільних банківських асоціацій, народні депутати України.

Публічна дискусія відбудеться у приміщенні Українського кризового медіа-центру (Український дім, Київ, вул. Хрещатик, 2), початок о 13:00 год.

Програма USAID ЛЕВ представить результати аналізу наявних проблем у сфері здійснення валютного контролю, які обмежують експорт українських підприємств (зокрема, малого і середнього бізнесу). Учасники публічної дискусії також зможуть озвучити своє бачення щодо необхідних змін у чинному законодавстві, які зроблять систему валютного контролю більш прозорою.

Спікери заходу:

- Тетяна Коротка, заступник бізнес-омбудсмена;

- Любомир Чорній, старший експерт Програми USAID ЛЕВ;

- Ігор Олехов, партнер Baker & McKenzie.

***

Програма заходу.

Реєстрація за посиланням.

За детальною інформацією звертатися до комунікаційного координатора Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» Миколи Малухи: malukha@case-ukraine.kiev.ua, +380669225389  

Читайте також