Прибрати бар’єри на шляху українського експортера

31 травня Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) проведе публічну дискусію «Прибрати бар’єри на шляху українського експортера» для обговорення пропозицій щодо усунення проблем у зовнішньоекономічної діяльності.

31 травня  2017 року Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) збере на публічну дискусію «Прибрати бар’єри на шляху українського експортера»народних депутатів, представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Офісу бізнес-омбудсмена, бізнес-асоціацій, підприємців та експертів для обговорення пропозицій щодо усунення проблем у зовнішньоекономічної діяльності.

Публічна дискусія відбудеться у приміщенні Українського кризового медіа-центру (Український дім, Київ, вул. Хрещатик, 2), початок о 13:00 год.

Програма USAID ЛЕВ представить результати аудиту наявних бар’єрів для здійснення експорту українськими підприємствами, які визначені за допомогою аналізу положень чинного законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та обговорень з бізнесменами-експортерами. Учасникам дискусії буде запропонована концепція з усунення бюрократичних та економічних перепон для здійснення зовнішньоекономічної діяльності.

Спікери заходу:

-          Вікторія Пташник, народний депутат України;

-          Тетяна Коротка, заступник бізнес-омбудсмена;

-          Дмитро Серебрянський, радник Міністра фінансів України;

-          Ігор Снітівкер, експерт Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» з питань зовнішньоекономічної діяльності;

-          Любомир Чорній, старший експерт Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

***

Акредитація для участі за посиланням

Читайте також