У Вінниці відбувся Ярмарок вакансій

Секрети особистого та професійного розвитку мали змогу почути учасники лекції для молоді 21 вересня 2017р. в рамках проекту «Розвиток та популяризація молодих фахових кадрів» (реалізується Вінницький Клуб Ділових Людей за підтримки Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні"), а також усі бажаючі могли ознайомитися з наявними актуальними вакансіями вінницьких підприємств та компаній на Ярмарку вакансій, що проходив у Вінницькому національному технічному університеті.

Марина Кирилюк, директор Західної маркетингової компанії ділилась своїм досвідом, як правильно ставити перед собою місію та як обрати те, чим саме ви хочете займатися, а також Наталя Яковлєва, експерт проекту “Team Europe” розповіла про можливості саморозвитку та вдосконалення практичних навичок за кордоном.

Після лекції почалась активна співпраця на Ярмарку вакансій: пошук роботи, місць для проходження практики та стажувань.

ТОВ "Барлінек Інвест", ТОВ “Промавтоматика”, ТОВ «Вольтаж груп», ПрАТ "Вінницький ОЖК", компанія “ITsosed”, «ТМ Україночка», ТОВ «Бонус У», Проектно-будівельне підприємство "Мур", компанія Alter Ego, компанія Hotels24, ПАТ «Маяк», компанія Direct-Call, «Телерадіокомпанія «Еверест», компанія Datacall, ПП «Практик буд», ТОВ «Термопрактик», ДП «Електричні системи» - саме ці підприємства та компанії шукали своїх потенційних працівників на Ярмарку. Ще близько 10 потенційних роботодавців надіслали нам свої вакансії, які незабаром будуть опубліковані на наших сторінках.

Розділи за темами

Читайте також