Залиште свій коментар до Стратегії розвитку МСП Херсонської області

На сайті Херсонської ОДА продовжується громадське обговорення проекту Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Херсонсько області на період до 2020 року

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Херсонської області на період до 2020 року, підготовлена експертами Програми USAID ЛЕВ вже розміщена на сайті Херсонської ОДА для громадського обговорення. Стратегія є ключовим документом у регіональному пакеті програмних документів для Херсонської області, які були підготовлені Програмою USAID «Лідерство в економічному врядуванні»(ЛЕВ).

В чому особливість нової Стратегії:
1. Основа Стратегії - Акт з питань малого бізнесу для Європи.
2. Стратегія будується за принципом державно-приватного партнерства та розподілу відповідальності: вона розробляється і реалізується спільно бізнесом та владою області.
3. Чіткий розподіл сфер відповідальності між місцевою владою та бізнесом.
4. Стратегія є фіскально відповідальною: ресурси на її реалізацію є збалансовані за ресурсами регіону.
5. В основі системи цілей, завдань та заходів Стратегії лежить SWOT-аналіз сектору МСП Херсонської області, проведений експертамиПрограми USAID ЛЕВ.
6. Стратегія передбачає чітку систему моніторингу та оцінювання її реалізації: частково Програмою USAID ЛЕВ та на місцях.
7. Стратегія є складовою системи документів політики регіонального рівня, передусім регіональної стратегії розвитку.

Чекаємо на коментарі та зауваження за адресами: lev_2@ier.kiev.ua; business.ks.oda@ukr.net; або https://goo.gl/forms/SdjGQLdgQYEIdhrH2 

Розділи за темами

Читайте також